l Integris Priority

ERP w chmurze

Wszystkie produkty Priority są dostępne w modelu SaaS na platformie chmurowej. Takie rozwiązanie zapewnia zarządzanie firmą z bezpiecznego i wolnego od ryzyka środowiska, odpornego na zagrożenia zewnętrzne. Ochrona jest szczególnie ważna do zapewnienia bezpieczeństwa poufnych danych biznesowych. Korzystając z chmury, przedsiębiorca może wyeliminować koszty związane z zakupem oraz utrzymaniem sprzętu i dodatkowego oprogramowania. Zasoby ulokowane w chmurze obliczeniowej to także niższe koszty związane z utrzymaniem działu IT.

Przy wyborze oprogramowania w chmurze, przedsiębiorstwo może przechowywać dane i korzystać z programów zainstalowanych na najbardziej nowoczesnych i wydajnych serwerach . To pozwala, za stosunkowo niewielką opłatą, na dostęp do ogromnej obliczeniowej siły i nieograniczonej dyskowej przestrzeni. Inną ważną korzyścią dla danych właścicieli i użytkowników w chmurze jest regularne tworzenie kopii zapasowych i o wiele prostsze tworzenie kopii danych w przypadku awarii.

W zależności od zapotrzebowania na zasoby serwerowo-bazodanowe w usłudze saas moc obliczeniowa jest automatycznie optymalizowana, a przestrzeń dyskową można dopasować do zmieniających się potrzeb.

W ramach opłat licencyjnych użytkownik otrzymuje podniesienie systemu do najnowszej, obowiązującej wersji. Proces jest automatyczny i nie wymaga zaangażowania użytkowników – jest w pełni wspierany przez producenta.

Responsywność

Interfejs HTML5 sprawia, Priority dostępny jest dla pracowników i menedżerów z dowolnego miejsca. Dedykowane interfejsy użytkownika, ze względu na swój responsywny charakter, umożliwiają wygodną pracę z tabletami , smartfonami i innymi urządzeniami mobilnymi.

Platforma programistyczna

Priority oferuje wiele programistycznych narzędzi i technologii przeznaczonych do pomocy klientom w programowaniu i konfiguracji ERP według indywidualnych potrzeb.

Wierzymy, że narzędzia do rozwijania aplikacji (SDK – Software Development Kit) są jednym z najsilniejszych czynników przyczyniających się do zadowolenia i satysfakcji u naszych klientów. Narzędzia pozwalają programistom na tworzenie dostosowań oprogramowania, które nie wymagają kompilacji, nawet po modernizacji. Każde dostosowanie staje się zintegrowaną częścią samej aplikacji.

Najlepszy stosunek ceny do funcjonalności

Priority oferuje pełną gamę modułów, funkcjonalności do kontroli oraz zarządzania firmą w integracji z narzędziami takimi jak: wyszukiwarka systemowa, Aplikacje Mobilne, EDI, otwarte API, synchronizacja z dokumentami Google i narzędziami MS-Office. Rozwiązanie oferujemy w konkurencyjnej cenie, z przejrzystym systemem licencjonowania. Klient ponosi koszty jedynie opłaty licencyjnej i hostingowej zależnej od liczby użytkowników oraz za wykorzystywane moduły - w cyklu kwartalnym.

Pełna integracja z Magento

Dzięki modułowi szybko zintegrujesz swój sklep Magento nie tylko z Priority, ale także z dowolnym źródłem porównywania cen i analizy rynku, oszczędzając mnóstwo czasu, wysiłku i pieniędzy. Ulepszone rozszerzenie importu i eksportu oferuje przyjazny interfejs, który pozostaje intuicyjny.